Malatya

"Kale'ye birincilik yakışır"

Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Kale İlçesi'nin AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman büyük destek verdiğini kaydederek, "Ben, Kale'nin bu sene Türkiye'nin birincisi olacağına inanıyorum. Kale'ye birincilik yakışır" dedi.

"24 Haziran'da iki evet vereceğiz"

Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 24 Haziran'da durmak yok yola devam diyeceğiz" dedi.

"24 Haziran'da milletimiz sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacak"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "24 haziranda da hep birlikte cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin devamı olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı seçeceksiniz. Bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak ve bizleri, AK Parti milletvekillerini meclise göndereceksiniz. İnşallah 24 haziranda sizlerle beraber sandıkları patlatacağız" dedi.

"Ak belediyecilik milletle hemhal olmaktır"

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "24 Haziran'da da Malatyalı hemşerilerimiz hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliğinde AK Parti'mize çok büyük bir destek verecek" dedi.

"Cumhurbaşkanımızın güçlü olması lazım"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Ülkemizin yönetim sistemi değişikliği var. Türkiye'nin daha güçlü olması için bu seçimde AK Parti'nin daha güçlü çıkması ve cumhurbaşkanımızın daha yüksek bir oy ile seçilmesi lazım" dedi.

"Birileri çakallarla planlar yapıyor"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Türkiye'nin ve milletin korku tüneline hapsedilmeye çalışıldığı günlerin geride kaldığını söyledi. Çalık, "Türkiye'ye oyun kuruluyor. Birileri çakallarla planlar yapıyor, kurtla avlanıyor sonrada koyunla oturup ağlamaya çalışıyor" dedi.

"Bunların adına Millet İttifakı değil, illet ve yıkım ittifakı denir"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Bunların adına değil Millet İttifakı, olsa illet, yıkım ittifakı denir. Milletimiz yıkım ittifakına da asla ve asla geçit vermeyecektir. İnce'nin yaptığı siyasetin ne demek olduğunu biliyorsunuz. Ne İnce'ye ne Temel'e ne de ipsizlere siz izin vermediniz, bundan sonrada vermeyeceksiniz" dedi.

Ağbaba’dan muhtarlara destek sözü

Ağbaba’dan muhtarlara destek sözü

Battalgazi Muhtarlar Derneğini ziyaretinde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Adayı Veli Ağbaba, muhtarlarla ilgili mahalle konseyleri oluşturacaklarını kaydetti.

"İnce'ye cevabı Malatyalılar 6-0 ile verecek"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Malatya'daki 2.Ordu Komutanı'na, Metin Temel Paşa'ma, Zeytin Dalı Operasyonu'nda Afrin'de Türk bayrağını sancağımızı diken komutanımıza 'apoletlerini sökeceğim' diyen İnce'ye 24 Haziran'da hesabı benim Malatyalı hemşerilerim soracak" dedi.

"Meclisteki temsil sayısı, cumhurbaşkanımıza verilen oy kadar önemli"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Bizim gücümüz halktan geliyor. Cumhurbaşkanımız hep halkı temsil etti ve dünya lideri oldu. Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için parlamentonun da güçlü olması gerekiyor. Meclisteki temsil sayısı, cumhurbaşkanımıza verilen oy kadar kıymetli" dedi.

Her yeri tek tek dolaşacağız

Her yeri tek tek dolaşacağız

Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık, Malatya'da AK Parti gençlik kolları üyeleriyle sahurda bir araya geldi. Çalık, “Gençlerimizin altıncı sıra için çalışmasını istiyorum. Ayrıca biz kalan sürede her yeri tek tek dolaşacağız. Hem AK Parti milletvekillerine hem de Cumhurbaşkanımıza destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.

Torbacılara operasyon: 19 gözaltı

Torbacılara operasyon: 19 gözaltı

Malatya’da narkotik ekipleri tarafından uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 19 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

Ağbaba yanıt verdi

Ağbaba yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya mitinginde CHP’yi, “Malatyaspor ortak paydamız” sloganı üzerinden eleştirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yı rahatsız etti.

YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN DOLANDIRICILARA KARŞI UYARI

YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN DOLANDIRICILARA KARŞI UYARI

Yeşilyurt Belediyesi tarafından, Belediye Başkanı Mehmet Çınar, başkan yardımcıları ile idarecilerin adı kullanılarak, yardım adı altında dolandırıcılık yapan kişilere karşı vatandaşları uyardı.

"Güçlü bir Türkiye ve lider yapısına ihtiyaç var"

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Güçlü bir Türkiye ve güçlü bir lider yapısına ihtiyaç var. İnşallah büyük bir oy potansiyeliyle, büyük bir destekle başta cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde seçilmesi, diğer taraftan da Malatya'da bizler güçlü bir şekilde çıkmak istiyoruz" dedi.

Bakan Tüfenkci:

Bakan Tüfenkci:

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, aldıkları tedbirlerle dövizdeki oyunu bozduklarını belirterek, "Allah nasip ederse 24 Haziran´dan sonra hem enflasyon hem de faizler noktasında çok önemli adı

Bakan Tüfenkci´den mitinge davet

Bakan Tüfenkci´den mitinge davet

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Malatya mitingine herkesi davet ederek, "Malatya önemli bir misafiri ağırlayacak. Türkiye Cumhuriyeti´nin lideri, mazlum