Başkan Sözlü´den Bahçeli´ye ziyaret


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli´yi ziyaretinde, Adanalılara 21 Haziran´da Büyük Çukurova Mitingi olacağı müjdesini getirdi.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli´yi makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Adana Büyükşehir Belediyesi´nin halihazırda devam eden projeleri hakkında MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye brifing veren Başkan Sözlü, Adana´nın gelişerek değişimi için var güçleriyle çalıştıklarını, milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla Adana´da her vatandaşa hürmet göstererek, kucaklayıcı olmaya devam ettiklerini, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri´ne hazır olduğunu aktardı.
21 Haziran´da Lider Bahçeli Adana´da
5 il merkezinde toplam 31 ilin teşkilatıyla buluşacak olan ve 4 Haziran´da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları için kapalı salon toplantılarının yanında açık hava toplantısı şeklinde mitingler de düzenleyecek olan MHP Genel Başkanı Bahçeli´nin miting takviminin belli olduğu dakikalarda makam ziyaretinde olan Başkan Sözlü, Bahçeli´den 21 Haziran´da Adana´da `Büyük Çukurova Mitingini gerçekleştireceğinin müjdesini ve Adanalı hemşehrilerine selamlarını aldı.