Başkan Atilla, seçim için sahaya indi


Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 24 Haziran´da yapılacak seçim için startın Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilmesinin ardından sahaya indi.
Erken seçim kararının alınmasıyla Türkiye 24 Haziran´a kitlenirken, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Cumhurbaşkanlığı seçimi için sahaya indi. Vatandaşlarla buluşan Atilla, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.
"Çalınmadık kapı kalmayacak"
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 24 Haziran´da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için startı verdi. Seçimlere sayılı günler kala gece gündüz demeden sahada olan ve seçimin önemini anlatan Başkan Atilla Gazi Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu. Çay ocağı ve kahvehanelerde bir araya geldiği vatandaşlara 24 Haziran seçiminin önemini anlatan Başkan Atilla, Türkiye´nin her alanda istikrarının devamı ve yeni sistemin başlangıcı için bu seçimin tarihi öneme sahip olduğunu söyledi. Öte yandan Başkan Atilla´nın seçim çalışmaları sadece ilçe merkezi ile de sınırlı kalmıyor. Kırsalda bulunan vatandaşlarla da sık sık bir araya gelen Başkan Atilla, 24 Haziran´a kadar her eve giderek seçimin önemini anlatacaklarını ifade etti.